Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Manurhin logo
×

O nás

Proč si chcete koupit dlouhotočný automat MANURHIN K'MX

V roce 2004 se akvizicí propojili francouzský výrobce dlouhotočných automatů MANURHIN K'MX z Mulhouse s bohatou historií, stoletou tradicí (založeno 1920) a vysokým know-how v oblasti soustružení drobných součástí z tyče a český výrobce obráběcích strojů, TAJMAC-ZPS ze Zlína, s tradicí 120 let a vysokým know-how v oblasti soustružení na vícevřetenových automatech. Toto spojení umožnilo vybudovat projekt, který je nejen schopný nabídnout v oblasti soustružení inovátorská technologická řešení, ale je i ekonomicky velmi stabilní.

Naši zákazníci na strojích MANURHIN K'MX ze Zlína oceňují technickou vyspělost, která jim zaručuje vysokou konkurenceschopnost, dále atraktivní cenu a v neposlední řadě ekonomickou stabilitu firmy, která jim zaručuje důležitou jistotu v oblasti dodávek náhradních dílů a technologické podpory.

 

NOVÁ EPOCHA - Dlouhotočné automaty MANURHIN K'MX

Od akvizice francouzské MANURHIN K'MX bylo v letech leden 2006 – březen 2019 v závodě TAJMAC-ZPS ve Zlíně v České republice vyrobeno a smontováno 611 strojů MANURHIN K'MX. Tyto stroje jsme dodávali původně zejména do 3 hlavních oblastí. V České republice a na Slovensku jsme do konce roku 2017 instalovali přes 250 těchto strojů, ve Švýcarsku a přilehlých oblastech Německa a Francie a Itálie kolem 200 strojů a zhruba 50 strojů v zemích BENELUXU. Zbytek exportu byly víceméně ojedinělé prodeje v různých zemích bez systematické práce na daných trzích. Důvod byl zřejmý. S výrobní a montážní kapacitou maximálně 60 strojů ročně nemělo význam vynakládat prostředky na expanzi na nové trhy. Od roku 2018 se ovšem tohle mělo zásadně změnit, neboť jsme otevřeli novou montáž speciálně pro stroje MANURHIN K'MX. S ní jsme schopni zvládnout kapacitu 100 strojů ročně a logicky tak začínáme vyvíjet aktivitu na nových trzích, kde doposud nepůsobíme.

První kroky vedou na sousední trh v Polsku a na nejkonkurenčnější trh na světě, trh USA.

Zároveň jsme již v roce 2017 začali z ČR servisně podporovat trh v Německu. Posíláme turnusově do naší dceřiné MANURHIN K'MX GmbH ve Villingen-Schwenningen naše servisní techniky, abychom posílili naše německé kolegy, z čehož bude profitovat nejen německý zákazník, ale následně i naše zvýšené prodeje na tomto ekonomicky nejsilnějším evropském trhu.

Do Asie jsme se vydali jinou cestou. V říjnu 2016 jsme založili společně s významným indickým výrobcem obráběcích strojů, firmou Galaxy Machinery, společný podnik na výrobu strojů MANURHIN K'MX v Indii pro Indii s názvem GALAXY-TAJMAC.  V červenci 2017 byl představen indickým zákazníkům první stroj MANURHIN K'MX 413 vyrobený a smontovaný v Indii. Byla již zahájena i sériová výroba a od konce roku 2018 opouští montáž v indickém Belgaum k indickým zákazníkům 2 stroje MANURHIN K'MX 413 měsíčně. V roce 2019 bychom měli zahájit pro indické zákazníky i výrobu stroje MANURHIN K'MX 532 TREND. Prototyp bude hotový až v létě 2019 a protože jsme u nás smontovaný stroj MANURHIN K'MX 532 TREND vystavovali v lednu na výstavě IMTEX v Bangalore a protože měl tento stroj na výstavě úspěch, připravujeme k nedočkavým zákazníkům odeslání již třetího stroje K'MX 532 TREND ze Zlína.  


Snímky z montáže, showroom a jednací místnosti MANURHIN K'MX:

Dotazník spokojenosti zákazníka
Základní údaje
Vaše hodnocení
Technické parametry stroje

Jak jste spokojeni s technickými parametry stroje? *

Důležitost tohoto kritéria

Poměr "cena/užitná hodnota" produktu

Jak jste spokojen s poměrem "cena/užitná hodnota"?: *

Důležitost tohoto kritéria

Rychlost a kompletnost servisních služeb

Jak jste spokojen s rychlostí a kompletností servisních služeb?: *

Důležitost tohoto kritéria

Sortiment nabízených výrobků, služeb

Jak jste spokojen se sortimentem nabízených výrobků (služeb)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Přístup výrobce (prodejce)

Jak jste spokojen s přístupem výrobce (prodejce)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Reakce na Vaše požadavky a připomínky

Jak jste spokojen s reakcí na Vaše požadavky a připomínky?: *

Důležitost tohoto kritéria

Ostatní
Vysvětlivky

Údaje označené * jsou povinné.
Hodnocení spokojenosti: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= rozhodně ano, 5 = rozhodně ne)
Důležitost kritéria: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= nejnižší váha, 5 = nejvyšší váha)