Manurhin logo
×
K novému stroji

BONUSY od dodavatelů

(platí pouze při prodeji nového stroje MANURHIN K'MX uživatelům v ČR)
V případě, že zákazník požaduje seřízení na technologii, je bonusová výbava přednostně použita na seřízení stoje.

ISCAR CZ

Od společnosti ISCAR ČR s.r.o. můžete získat k nově zakoupenému stroji MANURHIN K’MX nástroje společnosti ISCAR v hodnotě 30 000,- Kč. Nástroje vybírejte z nástrojových rodin: LOGIQ4TURN, LOGIQ3CHAM, SUMOCHAM, TANG-GRIP, PENTA-CUT nebo DO-GRIP. Nákupem podavače IEMCA spolu se strojem MANURHIN K’MX můžete získat upichovací systémy společnosti ISCAR v hodnotě 13 000,- Kč. Upichovací nástroje vybírejte z nástrojových rodin: TANG-GRIP, PENTA-CUT nebo DO-GRIP.
K Vámi vybranému tělesu nástroje přísluší jedno balení VBD. Nástrojové rodiny najdete na: https://www.iscar.com/eCatalog/Index.aspx  (řazení: podle řady výrobků). Nedílnou součástí této nabídky je jednodenní školení včetně technologické podpory k nástrojům ISCAR přímo ve Vaší firmě. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kontakt na dodavatele:

Ing. Josef Klíma | Tel.: +420 602 278 194 | email: klima@iscar.cz

SK TECHNIK

Od společnosti SK Technik získáváte k nově zakoupenému stroji MANURHIN K'MX technickou podporu a posouzení vhodnosti nástrojů.
Náš specialista ve spolupráci s Vámi v případě zjištění vhodné technologie vybere a zdarma dodá vhodné nástroje výrobce Paul HORN pro upichování, zapichování a soustružení v hodnotě 20.000 CZK a ZDARMA je s Vámi otestuje.

Kontakt na dodavatele:
Miroslav Svíba | Tel.: +420 602 519 351    |  email: miroslav.sviba@sktechnik.cz

CERATIZIT GROUP (WNT)

V rámci dodávky stroje MANURHIN K'MX získáváte, s podporou našich techniků, řezné nástroje pro zapichování a upichování v hodnotě 15.000 Kč a dalších 15.000 Kč na nástroje z celého našeho portfolia (hodnoty jsou bez DPH a v katalogových cenách). Náš technik Vámi vybrané řešení odladí přímo pro Vaše použití.

Kontakt na dodavatele:
Marek Lonský | Tel.: +420 566 522 411    |  email: info.cesko@ceratizit.com

EMUGE-FRANKEN CZ

Obchodní zastoupení skupiny EMUGE-FRANKEN Vám poskytne k nově zakoupenému stroji MANURHIN K'MX závitníky a držáky závitníků řady SoftSynchro (včetně příslušenství) v hodnotě 10.000 Kč (ze základních ceníkových cen), s jejichž výběrem Vám pomůže náš technik. Spolu s nástroji získáváte technickou podporu a školení v závitování na Vašem novém MANURHIN K'MX v půldenním rozsahu přímo ve Vaší firmě. Pro více informací kontaktujte EMUGE-FRANKEN servisní centrum, s.r.o.. Voucher je platný 3 měsíce od nákupu stroje.

Kontakt na dodavatele:
Dušan Matušík | Tel.: +420 602 643 601    |  email: info@emugefranken.cz

BLASER SWISSLUBE

Při zakoupení stroje MANURHIN K'MX od společnosti TAJMAC-ZPS Vám bude po konzultaci příslušného technika firmy Blaser Swisslube cz poskytnuta první náplň stroje doporučeným produktem od firmy BLASER.

Kontakt na dodavatele:
Roman Strnad | Tel.: +420 725 708 086    |  email: brno@blaser.com

WEMAC

K zakoupenému stroji MANURHIN K'MX bezplatně dodaná servisní sada interních filtračních komponent pro 6 měsíců provozu (v běžné pořizovací ceně 100 - 120 € podle typu) a zároveň bezplatná servisní kontrola.

Kontakt na dodavatele:
Mgr. Jirí Pánek | Tel.: +420 281 864 546    |  email: wemac@wemac.cz

FANUC

Při zakoupení nového stroje MANURHIN K'MX od společnosti TAJMAC-ZPS získáváte slevu 1.000,- EURO na instalaci funkce „Servo Learning Oscillation“ určenou k lámání třísek při soustružení a vrtání.
Při správném nastavení tato funkce umožňuje třísku vždy zlomit. Použití techniky „servo learning“ umožňuje aplikaci této funkce i při vyšších otáčkách a minimalizuje opotřebení mechanismů stroje.

Kontakt na dodavatele:
Jan LOOS | Tel.: +420 602 402 834    |  email: sales.cz@fanuc.eu

PIMPEL

Zakoupením stroje MANURHIN K'MX získáváte možnost pořídit si CAM systém ESPRIT od firmy Pimpel s 30% slevou v konfiguraci pro Váš nový stroj, včetně testovaného postprocesoru a kinematiky stroje pro detailní 3D simulaci. Před zakoupením licence můžete využít 3 dny školení zdarma, ke kterému získáte zdarma také 30ti denní verzi licence pro každého účastníka. ESPRIT si tak můžete vyzkoušet přímo u Vás ve výrobě.
Zakoupenou licenci lze jednoduše rozšířit pro jakýkoliv další CNC stroj.

Kontakt na dodavatele:
Dušan Libo | Tel.: +420 732 927 156    |  email: dusan.libo@pimpel.cz

NANOTECH-EUROPE

NANOTECH-EUROPE s.r.o. je vývojář aplikací a dodavatel wolframových nano-aditiv do řezných a tvářecích olejů a běžných emulzí. Použitím aditiv NANOTECH dosáhnete: výrazného snížení opotřebení nástrojů, snížení vibrací nástroje, kvalitnějšího opracování, snížení hluku, snížení spotřeby elektrické energie…
K nově zakoupenému stroji MANURHIN K'MX od společnosti TAJMAC-ZPS získáte technickou podporu a první náplň (aditivum NANOTECH do vámi používané emulzní kapaliny nebo řezného oleje) stroje zdarma od NANOTECH-EUROPE s.r.o.

Kontakt na dodavatele:
Milan Štelcl | Tel.: +420 608 887 460    |  email: info@nanotech-europe.eu

Ivo Červenka | Tel.: +420 774 414 744    |  email: ivo.cervenka@nanotech-europe.eu

Dotazník spokojenosti zákazníka
Základní údaje
Vaše hodnocení
Technické parametry stroje

Jak jste spokojeni s technickými parametry stroje? *

Důležitost tohoto kritéria

Poměr "cena/užitná hodnota" produktu

Jak jste spokojen s poměrem "cena/užitná hodnota"?: *

Důležitost tohoto kritéria

Rychlost a kompletnost servisních služeb

Jak jste spokojen s rychlostí a kompletností servisních služeb?: *

Důležitost tohoto kritéria

Sortiment nabízených výrobků, služeb

Jak jste spokojen se sortimentem nabízených výrobků (služeb)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Přístup výrobce (prodejce)

Jak jste spokojen s přístupem výrobce (prodejce)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Reakce na Vaše požadavky a připomínky

Jak jste spokojen s reakcí na Vaše požadavky a připomínky?: *

Důležitost tohoto kritéria

Ostatní
Vysvětlivky

Údaje označené * jsou povinné.
Hodnocení spokojenosti: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= rozhodně ano, 5 = rozhodně ne)
Důležitost kritéria: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= nejnižší váha, 5 = nejvyšší váha)